Korzyści dla Wynajmujących i Najemców

Każdy nowy użytkownik w ramach promocji otrzymuje darmowe punkty, które umożliwiają dodawanie własnych ofert wynajmu i korzystanie z funkcjonalności serwisu. W tym celu użytkownik musi najpierw założyć konto bezpośrednio w serwisie lub też za pośrednictwem facebook.pl, oraz zalogować się.


1. Szybkie dodanie ogłoszenia i czytelna prezentacja ofert wynajmu

Dodanie ogłoszenia zajmuje tylko kilka minut, później można ogłoszenie edytować lub też powielić. Powielone ogłoszenie mogą być edytowanie i przypisane do innych kategorii zwiększając szanse pozyskanie klienta. Oferty wynajmu są pogrupowane w kategorie, a każdej kategorii przypisane są charakterystyczne parametry. Do ofert można załączyć zdjęcia, regulamin wynajmu i zdefiniować indywidualne cenniki.
Wystarczy jednokrotnie ustalić wszystkie warunki, a oferty wynajmu będą już same dla Ciebie pracować przez kolejne miesiące.

Już teraz możesz za darmo i bez zobowiązań założyć konto w serwisie.


2. Proste mobilne zarządzanie wynajmem

Rentol.pl to serwis do zarządzania usługami wynajmu dostępny praktycznie na każdym urządzeniu mobilnym, obejmujący obsługę ofert, zapytań, rezerwacji i promocji. Możesz zarządzać ofertami i wynajmem korzystając z laptopa, tabletu, czy smartfonu, w każdym czasie masz informację, co się dzieje z Twoimi ofertami wynajmu.

Już teraz możesz za darmo i bez zobowiązań założyć konto w serwisie.


3. Zysk z każdego klienta i wyższa cena wynajmu

Naszym celem jest, aby w prosty i możliwie zautomatyzowany sposób pozyskiwać dla Ciebie tylko pewnych klientów, dlatego wbudowaliśmy w system mechanizm definicji opłaty rezerwacyjnej. Koniec z niepoważnymi klientami i błędnymi rezerwacjami. Opcjonalnie możesz też określić wysokość kaucji.
To samo ogłoszenie może być umieszczone w różnych kategoriach oferując zróżnicowane warunki wynajmu, co zwiększa możliwość uzyskania lepszej ceny wynajmu.

Już teraz możesz za darmo i bez zobowiązań założyć konto w serwisie.


4. Wielobranżowy charakter zwiększa szansę pozyskania klienta

Przekrojowy charakter serwisu przyciąga dodatkowych klientów, często tych, którzy nigdy by nie dotarli to Twojej oferty, a coraz lepsze pozycjonowanie serwisu rentol.pl w wyszukiwarkach internetowych zwiększa ilość odwiedzających. Możliwość definicji rozbudowanych cenników umożliwia obsługę oferty w dowolnej branży.
Już teraz możesz za darmo i bez zobowiązań założyć konto w serwisie.


5. Optymalizacja, pozycjonowanie i promocja oferty

Promocja na start, w ramach której po rejestracji otrzymasz od nas darmowe punkty, które umożliwiają dodanie do serwisu i promocję wielu własnych ogłoszeń. W okresie późniejszym koszty korzystania z serwisu zwracają się po pierwszej transakcji wynajmu.
Już w ciągu kilku miesięcy przekonasz się, że rentol.pl to Twój najlepszy handlowiec.

Już teraz możesz za darmo i bez zobowiązań założyć konto w serwisie.

Tematy powiązane:

Wyszukiwanie, rezerwacja i wynajem:

1. Opis funkcji Strony głównej.
2. Główne kategorie.
3. Oferty wynajmu i zapytania.
4. Rezerwacja i wynajem.

Dodawanie i edycja ofert i zapytań wynajmu:

5. Dodawanie oferty wynajmu.
6. Edycja oferty wynajmu.
7. Dodawanie zapytania wynajmu.
8. Edycja zapytania wynajmu.

Promocja i wyróżnianie ofert:

9. TOP oferta.
10. Oferta wyróżniona.
11. Podbijanie ofert.
12. Indywidualna promocja ofert.