Newsy

Samochody zabytkowe i repliki

28-12-2014

W dniu dzisiejszym dodaliśmy do serwisu rentol.pl nową podkategorię Samochody zabytkowe i repliki.
Zachęcamy do dodawania ogłoszeń związanych z ofertą samochodów historycznych i zabytkowych do wykorzystania w różnego rodzaju uroczystościach np. ślubach, sesjach zdjęciowych i filmowych, paradach i wystawach. Zapraszamy również fascynatów starych lub bardzo starych samochodów zajmujących się ich odrestaurowywaniem lub też tworzeniem replik, którzy w naszym serwisie mogą zaprezentować swoje samochody, oraz skorzystać z możliwości ich wynajmu.

Więcej

Samochody i inne pojazdy

20-10-2014

Kolejna bardzo oczekiwana kategoria już dostępna na rentol.pl. Kategoria Samochody i inne pojazdy prezentuje ogłoszenia wynajmu pełnej gamy samochodów osobowych (sportowe, limuzyny, okolicznościowe) z podziałem na marki i modele, jak też samochody do zastosowań biznesowych, do transportu osób, w tym osób niepełnosprawnych i do transportu towarów. Ofertę uzupełniają tak popularne w niektórych krajach samochody i przyczepy kempingowe. Zapraszamy firmy z branży wynajmu samochodów, ale też osoby fizyczne, które korzystając z funkcjonalności serwisu rentol.pl w łatwy i tani sposób mogą przeprowadzić bezpieczną procedurę wynajmu.

Więcej

Dodanie kategorii Targi i eventy

03-09-2014

Sezon wakacyjny już za nami. W serwisie rentol.pl pojawiła się kolejna kategoria Targi i eventy. Znajdują się w niej ogłoszenia wynajmu wyposażenia stoisk targowych, systemów prezentacji i reklamy, namioty i wyposażenie gastronomiczne, a także różnego rodzaju wyposażenie służące do rozrywki i zabawy. W tej kategorii znajdziecie Państwo również ogłoszenia agencji zajmujących się organizacją eventów, ogłoszenia artystów jak clowni, mikołaje, czy magicy, a także ogłoszenia firm świadczących pełne wsparcie techniczne.

Więcej

Dodanie kategorii Jachty i inny sprzęt pływający

07-08-2014

Wszystkich lubiących aktywnie spędzać czas na wodą zapraszamy do ogłoszeń z nowej kategorii Jachty i inny sprzęt pływający. W tej kategorii prezentujemy ogłoszenia firm i osób prywatnych oferujących wynajem jachtów i katamaranów, poduszkowców, motorówek i kajaków, a także pozostałego sprzętu pływającego do celów biznesowych i wypoczynkowych.

Więcej

Dodanie kategorii Urządzenia i narzędzia

21-07-2014

W dniu dzisiejszym dodaliśmy do serwisu rentol.pl kategorię Urządzenia i narzędzia. W kategorii tej znajdziecie Państwo m. in. ogłoszenia wynajmu sprzętu ogrodniczego, urządzeń i narzędzi do obróbki betonu, drewna lub metalu, a także wiele innych, które mogą być potrzebne na placu budowy lub w domu.

Więcej

Dodanie kategorii Samoloty i inny sprzęt latający

18-06-2014

W serwisie rentol.pl pojawiła się kolejna kategoria Samoloty i inny sprzęt latający. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z możliwości wynajmu samolotów, szybowców i fascynujących lotów balonem. W tej kategorii znajdziecie Państwo również oferty przelotów biznesowych samolotem lub helikopterem, oraz wiele innych ogłoszeń związanych z usługami branży lotniczej.

Więcej

Dodanie kategorii Maszyny rolnicze i ogrodnicze

22-05-2014

Dzisiaj dodaliśmy do serwisu rentol.pl kolejną kategorię Maszyny rolnicze i ogrodnicze. W kategorii tej znajdziecie Państwo m. in. ogłoszenia wynajmu agregatów uprawowych, maszyn do zbiorów, nawadniania, nawożenia, opryskiwania, siania i wiele innych, które mogą być potrzebne w rolnictwie i ogrodnictwie.

Więcej

Dodanie kategorii Maszyny budowlane i drogowe

20-04-2014

W dniu dzisiejszym dodaliśmy do serwisu rentol.pl kategorię Maszyny budowlane i drogowe. W kategorii tej znajdziecie Państwo ogłoszenia wynajmu ciężkiego sprzętu budowlanego jak koparki, ładowarki, maszyny leśne itp.

Więcej

W dniu 18 kwietnia 2014 nastąpiło testowe uruchomienie serwisu Rentol.pl.

18-04-2014

Rentol.pl Platforma wynajmu to nowoczesne narzędzie umożliwiające integrację Najemców i Wynajmujących. Serwis oferuje możliwość publikacji i promocji ogłoszeń wynajmu, oraz kompletnego zarządzania całym procesem wynajmu ze strony najemcy lub wynajmującego. Wielobranżowy charakter serwisu daje możliwość wyszukania różnorodnych i najlepszych w konkretnym regionie ofert wynajmu.

Więcej