TOP oferta

W celu przeglądania dostępnych ofert nie jest wymagane logowanie, aby jednak skorzystać z pełnej funkcjonalności serwisu użytkownik musi najpierw założyć konto bezpośrednio w serwisie lub też za pośrednictwem facebook.pl, oraz zalogować się. Każdy nowy użytkownik otrzymuje darmowe punkty, które umożliwiają dodawanie własnych ofert wynajmu i zapoznanie się z funkcjonalnością serwisu. Zalecamy też śledzenie na stronie głównej serwisu aktualnych akcji promocyjnych.

Prezentacja wyszukanych ofert - TOP oferta
Opis funkcji:


TOP oferta jest formą promocji konkretnej oferty w serwisie. W przypadku dodania ogłoszenia do TOP ofert ogłoszenie będzie wyświetlane losowo na jednej z trzech pierwszych pozycji w danej kategorii i podkategorii. Zalety dodania oferty do TOP ofert są następujące:
  • ogłoszenie będzie praktycznie zawsze wyświetlone potencjalnemu klientowi
  • pozycje od 1 -3 są widoczne bez przewijania listy ogłoszeń
  • TOP oferty są wyświetlane identycznie na każdej stronie listy ofert, w przypadku występowania podstron listy ofert
  • ogłoszenie jest specjalnie wyróżnione przyciągając uwagę potencjalnych klientów
  • TOP oferty są świetną promocją wynajmującego i jego innych ofert wynajmu
  • jak pokazują statystyki TOP oferty są dużo częściej otwierane i przeglądane, co znacząco zwiększa szansę na wzrost ilości wynajęć
  • ważność oferty może zostać również gratisowo wydłużona.
Konkretne ogłoszenie dodane do TOP ofert dla liczby ofert >=3 będzie wyświetlane zgodnie z prawdopodobieństwem obliczanym wg wzoru 3/(liczba ofert w danej podkategorii) * 100%.
Panel użytkownika - dodawanie TOP oferty
Opis funkcji:


Dodanie oferty do TOP ofert odbywa się w panelu użytkownika w karcie Mam do wynajęcia zakładka Promocja oferty. Po kliknięciu w polecenie Top3 wyświetla się kolejne okienko (patrz poniżej), w którym decydujemy o ilości dni promocji ogłoszenia w TOP ofertach.
Karta aktywacji promocji w TOP ofertach
Opis funkcji:


Karta aktywacji promocji w TOP ofertach umożliwia wybór długości okresu promocji. Każdemu okresowi odpowiada ilość punktów, która jest niezbędna do aktywacji tej funkcji. Po wybraniu okresu należy kliknąć polecenie Promuj ogłoszenie w TOP3 i tym samym potwierdzić zgodę na obciążenie konta wybraną ilością punktów. W przypadku niewystarczającej ilości punktów zostanie wyświetlona prośba o ich uzupełnienie.

Jeżeli okres ważności ogłoszenia jest krótszy od wybranego okresu promocji w TOP ofertach użytkownik otrzyma gratisowo wydłużenie okresu ważności ogłoszenia do dnia promocji oferty w TOP ofertach.

W prezentowanym przykładzie okres ważności ogłoszenia zostanie wydłużony i będzie obowiązywał do dnia daty aktywacji ogłoszenia w TOP ofertach + wybraną ilość dni promocji w TOP ofertach.

Tematy powiązane:

Wyszukiwanie, rezerwacja i wynajem:

1. Opis funkcji Strony głównej.
2. Główne kategorie.
3. Oferty wynajmu i zapytania.
4. Rezerwacja i wynajem.

Dodawanie i edycja ofert i zapytań wynajmu:

5. Dodawanie oferty wynajmu.
6. Edycja oferty wynajmu.
7. Dodawanie zapytania wynajmu.
8. Edycja zapytania wynajmu.

Promocja i wyróżnianie ofert:

9. TOP oferta.
10. Oferta wyróżniona.
11. Podbijanie ofert.
12. Indywidualna promocja ofert.