O nas

Rentol.pl Platforma wynajmu to nowoczesne narzędzie umożliwiające integrację Najemców i Wynajmujących. Oferuje możliwość publikacji i promocji ogłoszeń wynajmu, oraz kompletnego zarządzania całym procesem wynajmu ze strony najemcy lub wynajmującego. Wielobranżowy charakter serwisu daje możliwość wyszukania różnorodnych i najlepszych w konkretnym regionie ofert wynajmu.  

Na stronach serwisu rentol.pl znajdują się tylko oferty z podanymi cenami wynajmu i dlatego każdy użytkownik może w szybki i prosty sposób dokonać porównania kosztów wynajmu ofert w konkretnym przedziale czasowym i regionie.  

Usługi Serwisu są skierowane do podmiotów gospodarczych i osób prywatnych, które

Zarejestruj się za darmo i bez zobowiązań już teraz:Funkcje Serwisu umożliwiają przypisanie ogłoszeń do odpowiednich kategorii, ich charakterystykę przez standardowe parametry, opisy, promocję i pozycjonowanie, a także szybkie porównanie ofert poprzez wybór dostępnych opcji filtrowania. Wynajmujący ma możliwość definicji wielu wariantów cennikowych, a sam proces dodawania ofert jest czynnością bardzo prostą i szybką.

Rejestracja w serwisie jest darmowa i bez żadnych zobowiązań, a każdy nowy zarejestrowany użytkownik otrzymuje za darmo odpowiednią ilość punktów, aby móc dodać swoje ogłoszenia i zapoznać się z możliwościami serwisu. Nowym użytkownikom polecamy skorzystanie z promocji dostępnych w stopce w sekcji Aktualne promocje.
W przyszłości serwis będzie finansowany z dobrowolnych opłat wnoszonych przez użytkowników za możliwość skorzystania z jego funkcjonalności poprzez zakup punktów tzw. rentoli.

Serwis w swojej podstawowej funkcjonalności został udostępniony w kwietniu 2014 roku i aktualnie znajduje się w fazie rozbudowy i finalnych testów, dlatego też prosimy o wyrozumiałość i jednocześnie będziemy wdzięczni za przesłane do nas na adres bok@rentol.pl Państwa sugestie lub porady. Docenimy każde ulepszenie funkcjonalności serwisu m. in. poprzez przyznanie dodatkowych rentoli.

Osoby zainteresowane współpracą biznesową prosimy o kontakt mailowy wspolpraca@rentol.pl.

Serdecznie zapraszamy
Zespół Rentol.pl