Promocja dla firm budowlanychJeżeli prowadzisz firmę budowlaną, instalacyjną, remontową i w tej chwili nie wykorzystujesz wszystkich maszyn i narzędzi, to poza promocją swojej firmy i możliwością pozyskania nowych zleceń, tutaj

zwiększysz przychody i zysk swojej firmy wynajmując aktualnie niewykorzystywane maszyny i narzędzia, również z operatorem


Rentol.pl to serwis do zarządzania usługami wynajmu dostępny praktycznie na każdym urządzeniu mobilnym, obejmujący obsługę ofert, zapytań, promocji i rezerwacji. W kilka minut dodasz swoje oferty, a zespół rentol.pl pozyska dla Twojej firmy zapytania i rezerwacje wynajmu. Zawsze możesz też liczyć na nasze wsparcie.

Rentol.pl to:

  1. Nowi klienci

  2. Obniżenie kosztów

  3. Wzrost obrotów

Tylko 2 kroki dzielą Cię od szansy na większe zyski
Bez kosztów, Bez ryzyka i Bez zobowiązań


              

W ramach "super promocji na start" każdy nowy użytkownik otrzyma od nas możliwość darmowej promocji wszystkich swoich ofert, jako TOP oferty i dodatkowo na stronie głównej w sekcji polecane do wynajęcia.
Promocja będzie realizowana do dnia 31/12/2023.


Prowadzisz wypożyczalnię lub firmę wykonawczą, a bieżąca działalność angażuje Cię w 100%, to zleć nam dodanie Twoich ogłoszeń do serwisu za darmo i bez żadnych zobowiązań.

Kliknij tutaj i skorzystaj ze specjalnej "promocji dla zabieganych".
Jeżeli jeszcze masz wątpliwości, czy rentol.pl to świetne narzędzie dla Twojej firmy to

Kliknij tutaj i przeczytaj o korzyściach dla wynajmujących i najemców

i zarejestruj się w serwisie zanim zrobi to Twoja konkurencja.Po zarejestrowaniu każdy użytkownik otrzyma określoną ilość punktów, które umożliwiają darmowe dodanie nawet 30 ogłoszeń wynajmu.